Par mums

Sveicinām Jūs uzņēmuma „Rasko Group Baltics” mājaslapā Limuzīnunoma.lv.

Mūsu kolektīvs jau vairāk nekā 15 gadus nodarbojas ar limuzīnu nomu un īri, kāžu, svinību, vakara pastaigu pa nakts Rīgu un citu pasākumu organizēšanu. Pie mums Jūs jebkurā laikā varat noformēt limuzīna īri pa draudzīgu cenu, VIP izbraucienus, pasūtīt jaunas 2015-2018 gadu izlaiduma automašīnas, kā arī retro atomašīnas. Mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai limuzīnu īri Rīgā kā priekš kāzām tā arī priekš citiem svētkiem.

Nāciet pie mums un Jūs vienmēr spēsiet ne tikai pasūtīt limuzīnu, bet arī izvēlēties tam Jūsu svinībām atbilstošu dekorējumu. No piedāvātā klāsta var izvēlēties visdažādākās kompozīcijas no dzīvām puķēm.

Transporta kompānija «Rasko Group Baltics» vienmēr garantē Jūsu izvēlētās atomašīnas piebraukšanu pie Jums precīzi noteiktajā laikā un Jūs vienmēr varat būt drošs, ka piebrauks tieši tas auto kuru Jūs izvēlējāties. Līgumā vienmēr tiek norādīts auto numurs, kuru Jūs noīrējāt. Pie mums ir organizēta individuāla pieeja katram klientam, pie tam mēs nedalām savus klientus uz parastajiem un VIP-personām. Apkalpošanas līmenis ir vienāds priekš visiem un viemēr ir augstā līmenī, kā arī mūsu labākās automašīnas ir vienādas priekš visiem. Jūsu svinības viennozīmīgi būs neaizmirstams un krāsām bagāts notikums, Jums tiek garantēts milzum daudz pozitīvu emociju un iespaidu.

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

Translate »